Choose Your Region
+908505324909       +905424914909
info@zizzi.com.tr

NAKLİYE SÖZLEŞMESİ

Reformer, Combo-Cadillac, Chair, Barrel ve SpringWall Duvar ünitesi gibi makina siparişlerinizde sipariş teslim süresi stok ve sipariş yoğunluğuna göre maksimum 14 iş günü sürebilmektedir.

1- Zizzi, kargo ile gönderimini sağladığı ürünleri özenle paketlemek zorundadır. Siparişiniz ile ilgili sorun yaşamamak için lütfen paketlerinizi teslim almadan önce ambalajının deforme olmadığından emin olun.

2- Zizzi, tüm Türkiye'ye ücretsiz nakliye veya kargo hizmeti vermektedir. Siparisinizin iş yerinize kadar teslimatını istiyorsanız (Sadece marmamara bölgesinde) satın alma sayfasından belirlenen ücreti ödeyerek “hamaliye” hizmeti satın alabilirsiniz.

3- Marmara bölgesi siprişlerinizde kurulum ücretsizdir. Marmara bölgesi dışı sevkiyatlarımızda (Cadillac modellerinde frame boruları hariç olmak üzere) ürün kurulu gönderilmektedir.

4- Reformer, Cadillac, Barrel, Chair Vb. makina siparişlerinizde sipariş sayfasından hammaliye hizmeti satın almadığınız durumlarda nakliyeyi yapan personel ürünü iş yerinizin ya da evinizin içine taşımakla kesinlikle sorumlu değildir. Teslimat günü ve saatinde ürünü teslim alabilecek en az 2 kişi bulundurulması gerekmektedir. Teslimat günü size en geç 1 gün öncesinden haber verilecektir.

5- Marmara bölgesine yapılan teslimatlarda size özel araç çıkarıldığı için ürün ambalajlaması yapılmamaktadır. Diğer tüm bölgelere kolili ve ambalajlı teslimat yapılmaktadır.

6- Zizzi, Türkiye’nin 81 iline nakliye şirketleri vasıtasıyla pilates makinaları gönderimi yapmaktadır. Marmara bölgesi dışındaki siparişiniz size Zizzi’nin kendi aracı ile değil, anlaşmalı nakliyeciler ile ulaştırılmaktadır. Uzun mesafe satışlarında kullanılan araçlar genel olarak ağır vasıta araçlar olduğu için nakliye yapan aracın bulunduğunuz cadde veya sokağa girebilmesi ile ilgili herhangi bir trafik kısıtlaması olmadığından lütfen emin olun. Olası bir kamyon giremez yasağı durumunda nakliye aracı giriş izni olmadığı için size en yakın bölgede bekleyip sizin malı teslim almanızı isteyebilir. Bu durumlarda malı sizin teslim almanız gerekmekte olup Zizzi'nin bu durumla ilgili herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. Nakliyeyi yapan şirket ürününüzü herhangi bir trafik yasağı olmaması durumunda adresinize  kadar getirmekle sorumlu olup malın iş yerinizin veya evinizin içine taşınmasından sorumlu değildir. Bu sebeple sizinle paylaşılacak olan telefon numarasından nakliye firmasına ulaşıp varış zamanı hakkında bilgi almanız ve bu varış saatinde size taşıma konusunda yardımcı olacak birilerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram