Choose Your Region
+908505324909       +905424914909
info@zizzi.com.tr

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Sitemizde geçerli ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir;

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Havale/Eft ile Ödeme

Kredi kartı ödemelerinizde;
Axcess, Bonus, Maximum, Card Finans, World, Asya Card ve Paraf kartlara 12 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Taksitli alışverişlerinize banka tarafından komisyon yansıtılmaktadır.

 

Havale / EFT yapmak için hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

WEBSİTE GÜVENLİĞİ

SSL Sertifakımız
Sitemiz tüm güvenilir online alışveriş sitelerinde mevcut olan, yüksek şifre korumalı SSL sertifikasına sahiptir. Ödemeleriniz dünya standartlarındaki bu sistem ile güvenlik altına alınmış olmakta, tüm veri bilgileriniz sadece bankayla sizin aranızda olmaktadır.

3D Secure
Sitemizde 3D Secure güvenlik sistemiyle çok daha üstün bir koruma altında alışverişlerinizi tamamlarsınız. Bu sistemde kredi kartı bilgileriniz yeterli olmamakta, bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden istenen şifreyle ikinci bir güvenlik taramasına tabi tutulursunuz.

PayU
Sistemimize ait kredi kartı alt yapısı, onlarca ülkede güvenle kullanılmakta olan PayU’ya aittir. PayU, standart güvenlik önlemlerinin üstünde, özel dolandırıcılık tespiti üzerine yoğunlaşmış ve tüm müşterilerine en güvenli online alışveriş alt yapısını sunmuştur.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cart
  • No products in the cart.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram